Czy moje objawy oznaczają problemy z trzustką, czy to tylko wina stresu?

CZY TO PZT? Dzień dobry. Piszę tutaj, bo miałem wizytę u dwóch specjalistów, które co najmniej wydawają się dziwne. Krótko o mnie: mężczyzna, 28 lat, przez 4 lata posiadałem pracę, która odbywała się o różnych porach dnia i nocy. Nie można było się przestawić, raz musiałem spać w dzień, a raz w nocy. Wypicie dwoch piw i wypalenie dwóch papierosów przed próbą zaśnięcia przynosiły rezultaty w postaci natychmiastowego zasniecia bez niepotrzebnego przebudzenia się. Po tym czasie zaczeło kłuć mnie w prawym boku. Szybko zrobiłem badania krwi, na których próby watrabowe wyszły delikatnie podwyższone. Udałem się do Pani hepatolog, która kazała odstawić piwo i zrobić wyniki za 2-3tygodnie. Jak powiedziała, tak zrobiłem. Wyniki wyszły super, ja zmieniłem pracę i skończyło się codzienne piwko, które rzuciłem tak poprostu. Po tym alkohol spozywalem okazyjnie, max 2 razy w miesiącu. Po około pół roku po tym zaczęło mnie delikatnie kluc w lewym boku, do tego doszedł stolec w kolorze toffi, normalnej konsystencji lecz trudno spłukujacy się z muszli. Szybko jeszcze raz zrobiłem próby watrobowe i profil trzystkowy. Wszystko w normie. Udałem się do specjalisty w woj. Opolskim, który zrobił mi badanie usg, stwierdził że jestem zdrowy i że mam się nie przejmować, bo wszystko jest ok, a chorobę wymyśliłem sobie w głowie. Ta wizyta nie dawała mi spokoju, więc odwiedziłem innego specjalistę, tym razem na Śląsku. Wylozelem kawę na ławę, Pan doktor zlecił wykonanie TK. Tak zrobiłem. TK wyszło idealnie. Pan doktor stwierdził, że nie mam się czym przejmować i że to wina stresu. Od tych wizyt minęło kilka miesięcy. Średnio co półtora miesiaca mam delikatne uklucia z lewej strony pod piersią, które znikają po tygodniu ,czasem promieniują do pleców. Stolice się nie zmieniły, dalej toffi, trudno spłukujace się. Dodam, że prace mam siedząca przez ok 10godzin dziennie. Alkohol dalej max 2x w miesiącu. Czy nie wydaje się Państwu to dziwne? Czy możliwe, że dwóch, mających bardzo dobre opinie wśród pacjentow mogło się pomylić?

Szanowny Panie, nie sądzę aby lekarze, którzy Pana badali się pomylili. Uważam że objawy mogą wynikać z przewlekłego stresu