Czy moje objawy wskazują na chorą wątrobę?

Witam . Od pewnego czasu się źle czuję . Bolą mnie kości , cierpnie mi prawa noga , odczuwam boleść lewej strony ciała , mam suchość oczu , mam uderzenia zimna i gorąca , zauważyłam nawet lekkie zmiany w jamie ustnej ( czarna plamka) , pocę się , miewam napady czkawki . Mam wrażenie że mój brzuch coś rozpycha ( uczucie kopiącego dziecka , choć nie jestem w ciąży ) , wypada mi więcej włosów niż powinno ( nie są pofarbowane ) . Czuję , że schudłam z ciała oprócz brzucha , bo on zmienił się tylko minimalnie . Czy to może być chora wątroba czy coś innego? Chciałabym zrobić prywatnie badanie krwi . Jakie wskaźniki ująć żeby dowiedzieć się czegoś więcej ?

Niestety te objawy nie łączą się zupełnie w 1 całość, może pani wykonać USG brzucha, morfologię, CRp i OB. Najlepiej iść do lek. rodzinnego, zbierze on pełny wywiad chorobowy i ustali coś więcej