Czy te wyniki krwi świadczą o jakimś zagrożeniu?

Witam. Proszę o interpretację moich wyników i informację, czy te podwyższone i obniżone składniki krwi świadczą o jakimś poważnym zagrożeniu. MCH- 26,1 pg MCHC - 30,4 g/dl Granulocyty kwasochłonne- 7℅ Granulocyty zasadochłonne - 0℅ Dodam, że od kilku tygodni żyję w ciągłych nerwach oraz przez ok. 5 tygodni brałam antydepresanty, które odstawiłam miesiąc temu. Czuję mocne osłabienie od czasu, kiedy zaczęłam brać antydepresanty (na początku Sertagen a potem Bioxetin).

Do interpretacji wyników badań konieczne jest wywiad oraz informacja z jakiego powodu badanie było wykonywane, jakie są objawy, wgląd w całościowy obraz badań, a nie pojedyncze parametry.