Czy włosy po nadmiernym wypadaniu odrosną?

Witam. Kiedyś miałam piękne, grube włosy. Ponad rok temu zaczęły mi strasznie wypadać i teraz zostało mi ich na głowie mniej niż połowa. Poszłam na badanie krwi i wyszło że mam bardzo mało zelaza. Od jakichś 3 miesięcy zażywam je w tabletkach i wypadanie ustało. Jednak chciałam się dowiedzieć czy kiedykolwiek włosy mi znów odrosną i będą gęste jak wcześniej?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że jest to możliwe. Proponuję oznaczyć to już gospodarkę tarczycowa. Proszę udać się do lekarza rodzinnego