Dieta na przybór masy dla chorego na WZW typu B

Witam mam 25lat od dłuższego czasu próbuje nabrać masy od marca stracilem ponad 15 kg masy. Choruje. Na wzwb pracuje jako listonosz dzinie pokonuje piechota 20-40km od stycznia chce zacząć trenować na siłowni. Stosowalem nie jedna dietę lecz bez skutku. Proszę o pomoc Robert O.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, taki spadek masy ciała jest zbyt wysoki, zalecam pomimo wszystko wizyte u lekarza oraz ewentualnie dietetyka celem ustalenie postępowania i zmiana Pana nawyków żywieniowych. Pozdrawiam