Dlaczego mam problem ze środkowymi palcami u obydwu dłoni?

Dzień dobry! Mam problem ze środkowymi palcami u obydwu dłoni. Nie mogę ich zginać. Po latach szukania diagnozy stwierdzono u mnie zapalenie pochewki. Zaproponowano mi podanie sterydu ponieważ wcześniejsze leczenie farmakologiczne oraz fizjoterapia nie przynosiła poprawy. Czy jest to bezpieczne i czy istnieją inne możliwości poprawy mojego stanu?

Jeśli problem trwa już dlugo to moglo dojsc do zwloknienia tkanki pochewki i jesli fizjoterapia nie przyniosla oczekiwanego efektu to myślę ze można przejsc leczenie sterydami lub ostatecznie podac sie zabiegowi uwolnienia pochewki a pozniej jak najszybciej rehabilitacja bezposrednio po zabiegu. Pozdrawiam Starzyk Damian www.rebalance.pl