Dlaczego mój partner nie mógł we mnie wejść?

Mam 17 lat, jestem dziewczyną. Witam, mam taki problem: ostatnio chciałam uprawiać seks z chłopakiem (nie jestem dziewicą i wcześniej z nim już też współżyłam), ale nie mógł we mnie wejść, po prostu nie dało się, weszło 1/4 członka, a potem się zginał, był opór i były 3 podejścia i nie dało się. Nie wiem czemu tak się stało. Wcześniej był seks oralny, ale strasznie szybko podniecenie we mnie spadało i wysychały te "soki", które ułatwiają wślizg do pochwy. Czy coś jest ze mną nie w porządku? Przedostatnim razem jak się z nim kochałam też był pewien opór, ale mniejszy i wszedł normalnie.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Sama Pani odpowiedziała sobie na pytanie. Na początku zbliżenia coś Pani przeszkodziło w odbieraniu bodźców, podniecenie spadło, a w konsekwencji gruczoły pochwowe przestały produkować śluz. W takiej sytuacji dochodzi do wysuszenia pochwy, penis nie ma lubrykacji (nawilżenia) i nie może wejść do pochwy.
Jeżeli sytuacji się powtórzy warto zastosować środek nawilżający. Przy dłuższych dolegliwościach wskazana będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam