Dlaczego nie mogę wziąć pełnego oddechu w wieku 30 lat?

Witam mój problem trwa od prawie roku najpierw zaczęły się problemy z oddychaniem nie mogłam wziąść pełnego wdechu poszłam na echo serca ponieważ myślałam że coś z sercem okazało się że wszystko ok. Potem doszły bóle między łopatkami i bóle żeber. Miałam już wiele badań usg przeswietlenie klatki piersiowej (lekarz powiedział że mój kręgosłup wygląda jak literka S i dyski powysowane) gastroskopie (wyszło że mam bakterie helicobakter która już wyleczylam mam też refluks żółci) badania z krwi wszystko ok. Byłam też u fizjoterapelty dużo badań i nic nikt nie wie ja strasznie się mecze ból jest taki że w pozycji pionowej wytrzymuje godzinę tylko leżenie przynosi ulgę nic nie pomaga. Teraz dostałam skierowanie do neurologa i tak mnie wysyłają od lekarza do lekarza. Może ktoś z Państwa ma pojęcie co to może być? Jeszcze do dodam że strasznie schudłam ból żołądka i brzucha.

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.