Gęste kupki u 1,5-miesięcznej córki a wynik badania krwi

1.5 mies corcia jes karmiona bebiko posiew moczu ujemny moczu ogolne jest ok tylko morfologia leu10.39 ery4,16 hem13,2 hemt38,1 mcv,91,6mch31,7plytki561 rdw15 pdw13,1monocyty 1,27 i bazocyty 0,11 /1,1procentprzez pierwszy tydzien podawania mleka przybrala 200g teraz waga znowu stoi w miwjscu dotego od 2 dni robi geste oliwkowe kupki raz dziennie bardzo prosze o pomoc bo na naszego lekarza nie moge liczyc a prywatnie poprostu mnie nie stac. jeszcze raz prosze o pomoc i z gory dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej, bez możliwości zebrania dokładnego wywiadu, zbadania Pani postawić jakąkolwiek diagnozę. Zdecydowanie dziecko powinno zostać ocenione przez pediatrę. Proszę nie pisać, że na lekarza nie może Pani liczyć, ponieważ pacjent nie jest przywiązany do lekarza na stałe. Jeśli nie ufa Pani lekarzowi sugeruję zmianę.