Jak diagnozować bóle brzucha z prawej strony?

Witam, Od paru miesięcy borykam się z bólami brzucha na dole po prawej stronie. Zaczeły się one po treningu na siłowni gdzie ćwiczyłem w pasie kulturystycznym. Bóle na początku pojawiały się przed oddaniem stolca i podnoszeniu ciężkich rzeczy. Odwiedziłem szereg lekarzy w tym: lekarza rodzinnego, gastrologa, chirurga a nawet ortopede. Wykonałem USG jamy brzusznej, rezonans magnetyczny, kolonoskopie, badania krwi. Wszystko w należytym porządku, żaden lekarz nie wie co mi jest i odsyłają mnie od jednego do drugiego specjalisty. Dodam, że w miejscu gdzie pojawił się ból zauważyłem wybrzuszenie. Bóle przed oddaniem stolca ustały, jednak nadal się pojawiają przy podnoszeniu czegoś cięższego. Jak siedzę to czuję również uczucie ucisku w tym miejscu. Bardzo proszę o jakieś sugestie gdzie jeszcze mogę pójść aby dowiedzieć się co mi jest , lub jakie badania wykonać. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi

Witam,

wykonał Pan bardzo dokładną diagnostykę oraz konsultacje specjalistów którzy w swoich badaniach fizykalnych nic złego nie stwierdzili. Bez badania fizykalnego i dokładnego wywiadu ciężko na sugestię. Proszę jeszcze spróbować z dobrym lekarzem sportowym który ma wieloletnie doświadczenie ze sportowymi urazami w sporcie wyczynowym. Jeśli okaże się, że też jest bez zmian to proszę o kontakt poszukamy przyczyny Pana dolegliwości.

Pozdrawiam