Jak leczyć narastający, duszący kaszel?

Jestem chora od 2 miesiecy. Najpierw mialam goraczke 37,5 i zlewne poty. Lekarz stwierdzi, ze to bakteryjne. Bralam antybiotyki: Zinnat, Klacid, Cefalorporyny III generacji i Cipronex na 21 dni. Po Zinnacie dostalam ropnego zapalenia zatok, ktore przeszlo po Klacidzie i sterydach donosowych. Lekarz slyszal cos w oskrzelach i nadal slyszy. Po tych 2 miesiacach nadal nie przeszedl kaszel z odkrztuszaniem (raz dziennie kaszel narasta, po czym jest duszacy przez pare minut i wszystko mija az do nastenego dnia), temperatura 37 i lekkie poty. RTG pluc jest calkowicie czyste. W morfologi podwyzszone Leukocyty 12tys, erytrocyty 5,5tys, plytki krwii 450, CRP 11, OB 26 (od poczatku choroby bylo takie OB i CRP - nic sie nie zmienia). Reszta wraz z rozmazem w normie. Czy jest jeszcze cos co moge zrobic? Trzeci juz lekarz rozklada rece.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje zgłosić się do pulmonologa jeśli on wykluczy przyczyny płucne konieczna jest szersza diagnostyka.