Jak pozbyć się bólu żuchwy?

Witam.Od dwóch miesięcy cierpię na bóle obustronne żuchwy od uszu po brodę.Na początku bolała mnie głowa i uszy myślałam że to przewianieTamte bole ustaly i został ból żuchwy,opuchniecie z wrażeniem przeszywania prądów, dretwienia,sciskania.Neurolog oznajmiła że nie wie co mi jest. Stomatolog chirurg kazał wykonać patomograf gdzie wszystko jest ok.Dodam że na dole z obu stron mam brak zębów trzonowych brak osemek oraz nie zgrzytam zębamiZazywalam neurovit, finelepsin, sirdalud, aescin,trosicam,metypredEscitalopram

Sugerują wykonać tomografię komputerową, jest to badanie dokładniejsze niż pantomograf. Z pewnością należy wykonać także leczenie protetyczne, bowiem utrata zębów trzonowych mogła spowodować zaburzenia w układzie stomatognatycznym (mięśnie żucia, stawy skroniowo-żuchwowe). Pozdrawiam