Jakich wad uzębienia nie leczy aparat lingwalny?

Bardzo proszę o udzielenie informacji, jakich wad uzębienia nie leczy aparat lingwalny. Jedna z moich jedynek lekko nachodzi na dwójkę, przez co z jednej strony została trochę wypchnięta do przodu. Czy ta metoda leczenia mogłaby mi pomóc? Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.

Drobne nieprawidłowości zgryzowe są zwykle w zasięgu działania aparatów lingwalnych. Niestety, przy projektowaniu planu leczenia bierze się pod uwagę również wady czynnościowe i kostne, często ignorowane przez laika. Wymagana jest wizyta konsultacyjna w gabinecie. Pozdrawiam