Krostki na ciele u chorującej na zespół Retta

Moja córka ma na imię Natalia ,ma lat 18 , ma zespół Retta , jest dzieckiem chodzącym . Ma napady agresji , na ciele ma czerwone kropki. Bardzo proszę o pomoc , bo nie wiem co mam robić w tej sytuacji ? Chcę jej pomoc ale nie wiem jak ? Bardzo proszę o pomoc !!

Witam! Krostki na ciele mogą mieć etiologię alergiczną (uczulenie na proszek do prania, kosmetyki). Aby jednoznacznie określić pochodzenie zmian skórę dziewczynki powinien obejrzeć lekarz (dermatolog/lekarz rodzinny). Proszę również pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji (nawilżanie, stosowanie kosmetyków do skóry wrażliwej i atopowej).