Krwiste biegunki przy zapaleniu jelita

Witam man 24lata roku temu mialam biegunke krwista bylam z tym u specjalisty wykonal badania z krwi a takze rektoskopie koncowego odcinka jelita powiedzial ze man nie wielkie zapalenie jelita przepisal leki ale ja od tego czasu miewam biegunki z bolem brzucha I na przemian z normalnym stolcem . Robilam badania na krew utajona I inee wszystko w normach lekarz stwierdzil ibs, od tego czasu mecza mnie tez afty w buzi. Czy to ibs ? Jakas przyczyna?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej potwierdzić rozpoznanie IBS. Jeśli jednak takie rozpoznanie postawił specjalista gastrolog, powinna Pani mu zaufać. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję ponowną konsultację ze specjalistą gastroenterologiem.