Mrowienie w górnej części pleców i drętwienie rąk

Mrowienie w górnej części pleców,drętwienie rak,któremu towarzyszyły skurcze palców jednocześnie w obu rękach,mrowienie tyłu głowy,chwilami zatykanie uszu,mocne bicie serca,wszystkie te objawy jednocześnie i taki stan trwał około 15 minut,mimo,ze starałam się głęboko oddychać,wciągając powietrze nosem,a wydychając ustami.Pierwsze co poczułam to omdlenie w nogach,wiec usiadłam.Jakiej choroby to mogą być obiady?Dziekuje,Bożena.

Lek. Katarzyna Szymczak

Niedokrwistość, choroby tarczycy, tężyczka, migrena. Wskazana kontrola u lekarza.
Pozdrawiam