Na co mogą wskazywać moje wyniki morfologii?

Odebralam wyniki i nie wiem co to znaczy MCH PODWYŻSZONA .PLYTKI KRWI OBNIŻONE .PDW PODWYŻSZONA .MPV PODWYŻSZONA. P-LCR PODWYŻSZONA .LIMFOCYTY PODWYŻSZONA WYNIKI WYKONALAM BO BARDZO SCHUDŁA I ROBI MI SIE SLABO MAM ZAWROTY GLOWY I NIE MAM MIESIACZKI OD 5 miesiecy prosze o odpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani dokładnych wyników, a bez tego ciężko ocenić, czy dane parametry tylko nieznacznie odbiegają od normy (co często nie stanowi powodu do niepokoju), czy znacznie, co może wymagać leczenia. Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu, aby mógł ocenić Pani wyniki. Proszę również wspomnieć o utracie masy ciała - policzyć, ile Pani schudła i w jakim czasie (np. 10kg w przeciągu 5 miesięcy). Jest to ważna informacja dla lekarza.