Opuchnięcie nad kolanem i bóle nogi

Od kilku tygodni mam opuchniętą nogę pod kolanem. Dwa lata temu miałam ten sam problem. Lekarz stwierdził początki zakrzepicy, dostałam antybiotyki i wszystko wróciło do normy. Sytuacja się powtórzyła, w badaniach krwi nic nie wyszło. Lekarz stwierdził że moze to być od kręgosłupa i przepisał Naproxen. Niestety nic się nie zmieniło. Po kilku godzinach pracy (na stojąco) moja noga jest strasznie opuchnięta i ciężko mi się chodzi. co to może być i jak to leczyć?

Szanowana Pani, proszę zgłosić się do chirurga naczyniowego. Być może trzeba będzie wykonac usg doplerowskie. Lekarz zadecyduje o tym po zbadaniu Pani i zebraniu wywiadu. Pozdrawiam