Ostre bóle brzucha u 14- letniego chłopca

Witam mój syn ma 14 lat od 2 tyg. ma ostre bole brzucha szczególnie rano, raz ma biegunke raz zatwardzenie, na badaniu krwi wyszloze ma kreatyninę 0.82, cholesterol 219, bilurbina totalna 1.20, leukocyty 3.7 jest szczupłym chłopakiem, badania zrobione w Hiszpanii gdzie mieszkamy, na co mogą wskazywać i jakie dodatkowe badania państwo zalecają. Zgory dziekuje za odpowiedz. Alicja Kuc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy wykonać USG jamy brzusznej. Proszę udać się do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.