Podwyższone monocyty i obniżone limfocyty w 34. tygodniu ciąży

jestem w 34 tyg ciąży. mam podwyższone monocyty 0,9 (norma do 0,8) i 11,9% (norma do 8%) i obniżone limfocyty 17% (norma od 20%). mam też RDW 20,6% (norma do 15%) i cały czas obniżony hematokryt i hemoglobinę (z tego co wiem, to częste w ciąży, przyjmuję żelazo od dwóch miesięcy).badanie robiłam kiedy się rozwijała u mnie infekcja.będę wdzięczna za pomoc w interpretacji mono i limfocytów, gdyż z wiadomości w sieci wynikają z tego ciężkie choroby np. białaczka, przewlekłe zakażenia bakteryjne itp

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogły być spowodowane infekcją. Wskazana jest wizyta u lekarza.