Powiększone piersi, brązowy śluz i ból podbrzusza a ryzyko ciąży

Witam. Mój problem wygląda następująco. W 14 dniu cyklu - miewam je 29dniowe - trochę "zaszalałam" z partnerem i pozwoliłam sobie na dosłownie chwilowe włożenie członka do pochwy. Kilka dni przed okresem powiększyły mi się piersi, co dało mi powód do ogromnego niepokoju i stresu. Następnie, 3 dni przed miesiączką jednorazowo zauważyłam brązowawy śluz, od razu zrobiłam test ciążowy (ten bardziej wyczulony)i wyszedł wynik negatywny. Z nerwów odczuwam też ucisk w podbrzuszu. Mam powód do niepokoju?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Objawy, które Pani opisuje mogą być związane ze stresem ale nie można na 100% wykluczyć ciąży. Test wykonała Pani troszeczkę za szybko. Dla pewności proponuję wykonać test ciążowy w terminie planowanej miesiączki, a w przypadku opóźniania się okresu konsultację ginekologiczną.