Poziom monocytów i eozynocytów

liczba monocytów 0,320 liczba eozynocytów 0,020 %neutrocytów 75,1 %monocytów 3,9 %eozynocytów0,20 %bazocytow0,10 erytrocyty5,21 czy te wyniki se w porzetku

Aleksander Ropielewski

Analiza wyników krwi bez badania klinicznego nie ma większego sensu. Pańskie wyniki wydają się nie budzić zastrzeżeń, chociaż brakuje wartości w jakich wyrażone są liczby składników morfotycznych krwi. Aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi potrzebowałbym przeprowadzić badanie.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski