Prośba o interpretację wyników badania 22-latki ze złym samopoczuciem

Witam! Mam 22 lata i ostatnio źle się czuję(uderzenia gorąca, dreszcze, czasami kłujący ból serca, uczucie że zaraz zemdleję, ból głowy,a zwłaszcza bark siły) więc zrobiłam badania i bardzo proszę o ich interpretację leukocyty 6,2 erytrocyty 4,20 hemoglobina 12,8 hematokryt 37 MCV 89 MCH 30,5 MCHC 34,3 płytki 232 limfocyty 35,8% 2,2 neutrofile 53,3 RDW-CV 12,8 PDW 12,6 MPV 10,4 P-LCR 29% Zrobiłam tylko morfologię.Czy powinnam wykonać inne badania. proszę o odp, i z góry dziękuję Edyta

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik morfologii nie wskazuje na żadne nieprawidłowości. W celu określenia przyczyny objawów konieczne jest przeprowadzenie dokładniejszych badań. Proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.