Przyczyny podwyższonego poziomu miedzi u 4-latka

witam odebrałam wynik 4 letniego dziecka chodzi mi o poziom miedzi i tak min od80 do150maxymalnie a małemu wyszlo 152,80qg/dl proszę o szybka opinie czy to jest za dużo? I skad się to wzielo u tak małego dziecka?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie można interpretować wynkiku badania bez korelacji z objawami klinicznymi. Wynik przekracza górną granicę normy o bardzo niewielką wartość i najprawdopodobniej nie jest to powód do niepokoju, ale konieczna jest wizyta u Państwa pediatry celem oceny wyniku w oparciu o badanie i stan kliniczny dziecka.