Stany podgorączkowe niewiadomego pochodzenia

Witam od lutego mam stany podgorączkowe niewiadomego pochodzenia. przeszłam wiele badań byłąm u niejednego lekarza i wszyscy twierdzą że jestem zdrowa a ja jednak nie czuję się dobrze, jestem zmęczona, słaba czuję że mam te 37*. są dni że nie mam temp i czuję się ok ale większość mam te 37,37.1*. Badania krwi są w porządku, mam guzka na tarczycy ale lekarz mówi że to nie powoduje temp. badania na boleriozę, lambię wymazy ok. PPJ ana 3 dsDNA silnie dodatni ale wynik PPJ dsDNA met IIF ujemny.

Proszę sprawdzić profil tarczycowy, morfologię, OB, CRP i markery WZW. Wkazana także wizyta u laryngologa celem wykluczenia przewlekłego zapalenia migdałków.