Stosowanie Paroxinoru i witaminy D jednocześnie

Stosuje od roku 20 mg leku paroxiinor. Czy mogę w trakcie leczenia brać witaminę d? Słyszałem że bardzo dobrze ona działa na ludzką psychike

Witam,
Jedynie przedawkowanie witaminy D może wywołać objawy psychotyczne czy depresje. Przy odpowiednim dawkowaniu witamina ta wręcz przeciwdziała depresji. Aktualnie profilaktycznie podaje się ją w ilości 500-1000 j. na dzień.