Styczność z prądem w 10. tygodniu ciąży

Jestem w 10 tyg ciazy. 2 dni temu wyciagajac kabel z gniazdka kopnal mnie prad. Czuje sie caly czas tak samo jednak zaczelam sie martwic gdyz kolezanki nastraszyly mnie ze od tego mozna poronic. Wizyte u lekarza mam dopiero za 3 tyg i nie wiem czy wytrzymam do tego czasu ze stresu. Prosze mi powiedziedz czy takie kopniecie moze byc grozne dla dziecka?

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Proszę się nie obawiać, ta sytuacja nie powinna być niebezpieczna dla dziecka.
z poważaniem
Michał Kurek