Uciążliwe bóle głowy zlokalizowane w środkowej części przy brwiach

Witam, mam 29 lat , od ponad 3 tygodni uciążliwe bóle głowy zlokalizowane w środkowej części przy brwiach, ból jest trwały - od rana do wieczora, ustaje jak idę spać. Neurolog zlecił badania TK głowy - wyszło dobrze, rtg zatok też bez zmian, badania krwi bardzo dobre, okulista też ok, badanie usg Doppler przepływów również dobrze. Biorę leki Mefacit, Nilogrin, Vitamina PP i B oraz krople Milocardin. Jednak ból ciągle jest , nie przechodzi. Co może być tego przyczyną ? Co robić?

O dalszym postępowaniu musi zadecydować neurolog. Zapewne bóle są typu migrenowego. Dopasowanie leków w takim przypadku jest bardzo trudne. Proszę postępować zognie z zaleceniami neurologa prowadzącego.