Wydzielina z piersi w 16 tygodniu ciąży

Witam,jestem w 16 tyg. ciązy, zauważyłam że pokarm a raczej siara wydostaje mi się z piersi kiedy naciskam sutki ,czy jest to prawidłowa reakcja czy może mam za duzo hormonów? dziekuje za odpowiedż.

Lek. Marta Gryszkiewicz

To dość wcześnie, zbyt wcześnie na pojawienie się pokarmu z brodawek sutkowych. Proszę przy najbliższej wizycie kontrolnej u lekarza ginekologa (nie później niż za 2-3 tyg.) zgłosić ten problem.