Wynik morfologi krwi 5-latki z zespołem wad wrodzonych

Witam. Proszę o interpretację wyniku krwi mojej 5 letniej córki z zespołem wad wrodzonych która tydzień temu przeszła zabieg ustawienia rzepki w kolanie i od 2 dni gorączkuje wieczorami. Wyniki ponad normę: RBC 3.69 norma 3.8-5.2, HGB 10.2 norma 12.0-16.0, HCT 30.8 norma 37.0-47.0, MPV 7,5 norma 8.8-11.0, Białko C reaktywne 49,92 norma <5.00 Czy powinienem się bardzo martwić wynikami córki i co oznaczają tak podwyższone wyniki? Jakie dalsze badania zrobić i czy podać jakieś leki?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wyniki badań należy interpretować wyłącznie w oparciu o badanie kliniczne, badania poprzednie oraz PEŁEN wynik badania. W tak trudnych i niestandardowych przypadkach pacjentów obciążonych genetycznie, niestety nie uzyska Pani odpowiedzi na forum medycznym.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wskazany kontakt z lekarzem, który zlecił wykonanie badań lub lekarzem pod opieką którego dziecko się znajduje.