Badania przy kamicy nerkowej

witam. choruje na kamice nerkową lecz od kilku lat mialam spokoj. od paru miesiecy boli mnie w okolicy nerek natomiast od 2 tygodni mam lużne stolce, odruchy wymiotne. z usg wyszło że mam nerki dosc duże 12, 6 natomiast wyniki badan NEU% 70,8 odczyn bernackiego 15 mm/h, GFR 60>ml/min/1,73 m. Erytrocyty 150. Analiza osadu moczu erytrocyty świeże 5-10 w p w, minerały- szczawiany wapnia. mam wrażenie że czasami pucna mi rece i twarz- czy to coś poważnego? dziękuj

Raczej wyniki badań laboratoryjnych ani USG nie wskazują na jakąś znaczną patologię. Najlepiej, żeby interpretacją wyników badań zajął się lekarz rodzinny oraz oczywiście prowadzący urolog. Do rozważenia celem pogłębienia diagnostyki, wyjaśnienia dolegliwości wykonanie gastroskopii. O wszystkim zadecyduje lekarz prowadzący.