Co oznacza wynik badania wątroby 46-latka?

Mam pytanie Wątroba hyprechogeniczna wystaje spod prawego Łuku żebrowego 1.5 cm O jednorodnej Echu strukturze bez zmian bez Ogniskowych

Bez informacji klinicznych o pacjencie nie da się nic powiedzieć odnośnie powiększenia wątroby. Nie pomogę. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.