Co zrobić, aby rzęsy szybciej odrosły?

Witam. Przed wyjazdem na wakacje zrobiłam sobię hennę brwi i rzęs , okazało się że jestem na to uczulona (po mimo wcześniejszych wizyt u kosmetyczki) , m Doprowadziło to do tego że wylądowałam u okulisty który mi przepisał sterydy , wszystko zeszło lecz razem z opuchlizną zeszły rzęsy , teraz jest ich o wiele mniej (przynajmniej o polowe) co mogła bym zrobić aby one odrosły ?

Lek. Jan Bujok Chirurgia

Dzień dobry
Najskuteczniejsza jest terapia komórkami macierzystymi
Jan Bujok Chirurg, flebolog, proktolog
Kriocentrum, ul. Wyszyńskiego 103 05-420 Józefów Tel: +48 22 779 28 21; +48 22 423 01 87; +48 504 171 106
Una Medica ul. Żelazna 69a Warszawa tel: +48 668 88 00 42