Czerwone oko i ucisk pod łopatką

Mam czerwone oko od 4 lat. Diagnoza prof. Kałurznego to na tle teumatycznym. Mam dolegliwości stawowe , ucisk pod lewą łopatką , odrentwione miejsce okolice prawej nerki.Mieszkam w UK na jakie badania dadzą 100% diagnozę.Czy rezonans magnetyczny??.proszę o pomoc. Janusz (62 l.)

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli podejrzewane jest tło reumatologiczne konieczne jest udanie się do reumatologa. Po dokładnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Nie koniecznie musi to być rezonans.