Czy można łączyć Dalacin z Neosine?

Witam. Jestem pi zabiegu usunięcia torbieli na wierzchołku korzeni zębowych. Przyjmuje antybiotyk dalacin c 3 razy dziennie, probiotyk, tabletki pabi dexametgason 2 razy dziennie. Jednak zaczęło sie u mnie przeziębienie, czy moge przyjmować neosine forte z w.w lekami??

Między preparatami nie zachodzą interakcję. Proszę jednak wziąć pod uwagę, że stosowanie neosine ma sens w określonych przypadkach, np. potwierdzonych zakażeniach wirusowych, czy przy deficycie odporności. Skuteczność leku w zwalczaniu przeziębień jest podważana.