Duszność znacznego stopnia u dziecka

corka w pn rano trafila na Sor rozpoznanieJ12.1 wywolane :pluc RS odoskrzelowe z obturbacja oskrzeli RSV.dusznosc znacznego stopnia(sO2 87,5%),dostalawalaAmpicylina,Corhydron,Ventolin,sol Ringeri,stwierdzono erocytunie(erytrocyt 30-35)znaczna poprawa wyszlismy na wlasne rzadanie po 5dn polozono nas z dziecmi z rotawirusami ,wyp w stanie ogolnym dobrym,zmiany osluchowe w postaci furczen I grubych rzezen rozsianych bez dusznosci,leki:Amatoks,Encorton,Nebbud,Berodual,jaki stan mozna okreslic?

Renata GrzechociĹska

Stan określa się na podstawie badania klinicznego, nie mam możliwości postawienia diagnozy dlatego nie udzielę Pani odpowiedzi.