Endometrium in stadion proliferationis

Panie doktorze proszę o przetłumaczenie wyniku bad.histop. Polypus endometrialis grandularis Endometrium in stadion proliferationis Fragmenta endocervicis narmalis Fragmentami epitheli planu normalis Czy to dobre wyniki ? Z gory dziękuje za odpowiedz
Piotr Pilarski

Polip endometrialny. Endometrium w stadium proliferacji. Fragmenty śluzówki szyjki oraz nabłonka prawidłowe. Nie ma powodu do niepokoju.

Pozdrawiam.