Fragmenta endocervicis epithelii plani mucus

co oznacza - fragmenta endocervicis epithelii plani mucus --oraz foci carcinomotosi endometrioza idez mucus ,,,,, HELENA Z BYTOMIA ,,,,bardzo bym prosiła o odpowiedz ,,,,,
Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie wiem czy nie przepisała Pani wyniku z błędami ale przetłumaczę to co jest napisane. Fragmenty nabłonka płaskiego kanału szyjki macicy, śluz, ogniskowo komórki rakowe, endometrioza, śluz. Z wynikiem należy zgłosić się do lekarza prowadzącego.