Interpretacja wyniku badania histopatologicznego 63-latki

odebrałam wynik badania histopatologicznego po L A S H z przydatkami '' Hyperplasia endometrii simpleks cum atypia minoris gradus. Corpora albicantia ovarii I. Fibrosis oviducti. Corpora albicantia, cystadenoma mucinosum typus endocervicalis et fibroma ovarii II.Fibroma ovarii. Proszę o interpretacje wynikiu badania histopatologicznego
Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Wynik badani histopatologicznego wskazuje na obecność rozrostu endometrium prostego z obecnością dysplazji małego stopnia. W jajniku I-Ciałko białe , zwłóknienie jajowodu, w jajniku II- ciałko białawe, gruczolakotorbielak surowiczy tupu szykowego i włókniak jajnika II (łagodne nowotwory jajnika). Pozdrawiam.