Jak podać dziecku Vermox?

Witam moja córcia ma 2 latka i miałam podawać jej Vermox 3 dni po 1 tabletce. Niestety ona nie potrafi połykać tabletek wiedz rozpuscilam jej ja na łyżeczce z odrobiną wody. Moje pytanie jest takie bo nie jestem pewna czy ten lek się przyjmie.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że powinno zadziałać. proszę udać się na kontrolę do lekarza pediatry.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.