Jak znaleźć kompromis w łóżku podczas seksu?

Od miesiąca współżyję z partnerem, jest to mój pierwszy partner, on twierdził, że miał wcześniej jakieś doświadczenie, ale sądzę,że mógł kłamać. Na początku mieliśmy problemy, ponieważ jego penis często wypadał z mojej pochwy lub też robił się miękki w trakcie jeszcze przed wytryskiem, w tym momencie problemy te prawie całkowicie ustały, natomiast dla mnie problemem jest to,że kochamy się ciągle w dwóch pozycjach- na jezdzca oraz na łyżeczkę, próbowaliśmy od tyłu jednak nie udało nam się, w pozycji misjonarskiej tez były problemy z włożeniem penisa, jednak za drugim razem się udało, ale partner już do niej nie wraca, nawet kiedy próbuję to on bierze mnie na górę lub zmienia pozycje na łyżeczkę, nie wiem czy te pozycję mogą sprawiać jakąś trudność ? Lub może penetracja nie jest tak dobra jak w tamtych pozycjach ? Obydwoje mamy 20 lat, nie chce w żaden sposób go urazić, szczególnie że wydaje mi się,że są to jego początki tak jak i moje.

Dzień Dobry.

Myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie szczera, nieoceniająca, życzliwa rozmowa z partnerem.

Państwa aktywność seksualną można poszerzyć o różne zabawki erotyczne, filmy, kostiumy.

Proponuję również wizytę u seksuologa.

Życząc spełnienia i udanego seksu,
D.Pysz-Waberski
https://www.facebook.com/nadzycie/
wsparcie.psychomeds@gmail.com
Konsultacje Skype: Wsparcie Psychomeds