Jaka jest różnica w działaniu lasera light sheer desire a palomar vectus?

Dzień dobry. Jaki laser, jaka jest różnica w działaniu lasera light sheer desire a palomar vectus? Który z tych laserów ma lepsze, a może tak samo działa na włoski jaśniejsze?

Oba lasery różnią się długością emitowanej fali: 805 nm Light Sheer, 810 nm Palomar. Nie powinno mieć to wiekszego znaczenia przy skuteczności. Palomar Vectus jest unowocześniona wersją Light Sheer. Wszystko zależy od operatora i jakości włosów. Niestety jasne włosy trudno się usuwa obydwoma urządzeniami ze względu na małą ilość barwnika we włosie.