Jaka może być przyczyna braku apetytu u 5-letniego dziecka?

Witam....Moja 5letnia córka skarży się codziennie na bóle brzucha, ma słaby apetyt,nic jej nie smakuje. W zeszłym roku robiłam jej wszystkie badania pod kątem pasożytów, grzybów i badania krwi i nic nie wyszło. Chciałabym powtórzyć badania w tym roku i Ty moje pytanie...czy sa badania bardziej szczegółowe z większym prawdopodobieństwem wykrycia? Pozdrawiam

nie wiem jakie badania były wykonane, warto zrobić usg jamy brzusznej, po konsultacji lekarskiej do rozważenia badanie flory jelitowej w instytucie mikroekologii pozdrawiam