Jednoczesne stosowanie Afobam i Fluxemed a Nuvaring

Nuvaring a inne leki Witam, czy stosowanie leków Afobam oraz Fluxemed podczas jednoczesnego stosowania krążka Nuvaring zmniejszą jego działanie antykoncepcyjne czy też nie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie nie będą obniżać skuteczności antykoncepcji. Proszę jednak pamiętać iż niestety nie ma w 100% skutecznych metod.