Kiedy po spożyciu wina można stosować Naltrexone?

Po jakim czasie picia wina(u mnie tydzien )mozna wziac naltrexone?

Szanowna Pani,

Naltrexone to lek wspomagający abstynencje stosowany w połączeniu z terapią.
Pomiędzy nim a alkoholem nie występuje bezpośrednia interakcja tak jak w przypadku disulfiramu (Esperal). Przyjmowanie zazwyczaj zaczyna się w konsultacji ze specjalista po osiągnięciu abstynencji.

Pozdrawiam

Tomasz Wójcik