Kiedy pobrać krew do badania poziomu hormonów FSH, kortyzolu, LH i testosteronu?

Bardzo prosiłabym o informację, kiedy mogę pobrać krew do badania poziomu hormonów (FSH, Kortyzol, LH, Testosteron). Czy mogę zrobić to podczas okresu? Czy jest jakiś najlepszy czas na wykonanie tego badania? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Wszystko zależy od powodu dla którego mają być pobierane badania. Standardowo badania pobiera się w 3-5 dniu cyklu miesiączkowego.