Konwersacja tłuszczowa szpiku w MR
MR krzyżowo-biodrowe z kontrastem co to oznacza ???zmiany o typie konwersacji tłuszczowej szpiku.

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
W kościach jest szpik kostny czerwony produkujący krwinki oraz żółty, nieaktywny składający się w dużym stopniu z komórek tłuszczowych. Z wiekiem wzrasta ilość żółtego który stopniowo wypiera czerwony. Są to zmiany fizjologiczne.
Pozdrawiam.