Łączenie różnych leków na receptę u 42-latki

elicea,0,01g,ten lak dzis dostalam od psychiatry,czytam ulotke i jestem lekko przestraszona poniewaz biore leki;propranolol 10mg na uregulowanie pracy serca,cuklo3forte na zyly i bol nog,hydroxyzyne 10mg na uspokojenie,czy te leki mozna ze soba laczyc?pytanie2 dotyczyelicei;juz sporo przytylam przez 6 mcy,6 kg,klopoty ze zdrowiem zmiana trybu zycia i przede wszystkim rzucam palenie i jak teraz dolacze ten lek to co migrozi?dziekuje i pozdrawiam:)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Może Pani łączyć powyższe leki. Nie ma powodów do niepokoju. Proszę zażywać leki zalecone przez psychiatrę.