Morfologia dziecka a infekcja bakteryjna

Proszę o interpretację wyników morfologii dziecka, tj.PDW 17,30 (9,8 - 16,2),MPV 12,70 (9,4 - 12,5), P-LCR 48,2 (19,1 - 46,6).Inne w normie. Badanie moczu w normie. Ogólny stan dziecka w normie, nie ma gorączki, widocznych śladów infekcji (jedynie katar). 3 godz. wcześniej córka jadła śniadanie, piła sok i tran z wit.c. Czy wyniki mogą one świadczyc o infekcji bakteryjnej (konieczna wizyta u lekarza i antybiotyk).

Lek. Katarzyna Szymczak

Te wyniki nie świadczą o infekcji, niewiele odbiegają od normy.
Pozdrawiam