Morfologia niemowlaka karmionego piersią

Dzień dobry. Odebraliśmy wyniki badania krwi naszego 6 tygodniowego synka. Synek dostaje witaminy D3 i K oraz od dwóch tygodni preparat Actiferol start Fe - na niedobór żelaza. Niestety wyniki krwi się pogorszyły i wynoszą teraz: - Rbc 3.10 ( norm. 3.5 - 5.1) - Hgb 9.5 ( norm. 10.6 - 14.8) - Mcv 91.3 (norm. 72- 89) - pct 0.45 (norm. 0.16- 0.35) Dodam jeszcze że zmagamy się z żółtaczką - bilirubina całe szczęście spada i wynosi 4.94. Dziecko karmione piersią.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę końiecznie udac sie do lekarza pediatry, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.